Historia Texel sp.j.

Początki naszego przedsiębiorstwa sięgają 17.10.1990r., kiedy to została zarejestrowana jednoosobowa działalność gospodarcza i mieściła się w prywatnym mieszkaniu.

Już wtedy prowadziliśmy współpracę handlową z Wavin Overseas w Holandii i Wavin Nordisk w Danii, sprowadzając do Polski rury z tworzyw sztucznych do wody i ścieków, które nie były jeszcze produkowane w kraju.

Wykonaliśmy pierwsze w kraju wdrożenia nietypowych kształtek z PE na magistralnych sieciach wodociągowych fi 400 mm oraz pierwszy w Polsce kolektor ściekowy z rur PVC fi 630 mm.

Od 1992r. przekształciliśmy się w spółkę cywilną 5 osób, od 1996r. w spółkę cywilną 4 osób, od 2001r. w spółkę jawną a od 2005r. w spółkę jawną 2 wspólników.

Jesteśmy zarejestrowani pod nr 21883 w Krajowym Rejestrze Gospodarczym w Sądzie Gospodarczym we Wrocławiu

Oprócz działalności handlowej jesteśmy firmą, która świadczy usługi projektowe w zakresie projektowania sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, deszczowych, sieci przemysłowych oraz nietypowych rozwiązań sieciowych.

Jesteśmy autorami innowacyjnego rozwiązania technicznego i jednocześnie producentem unikalnej studzienki wodomierzowej TX 600.

© 2007, wszelkie prawa zastrzeżone . szablony www . hosting . webdesign :

graff.pl - hosting, webdesign, internet software